KAFFESERVIS, 58 delar, porslin, bland annat Winterling, Bavaria, Tyskland.

1107275. KAFFESERVIS, 58 delar, porslin, bland annat Winterling, Bavaria, Tyskland.

Winterling:
5 koppar, 6 fat, vas, 2 ljusstakar, terrin, sockerskål, gräddkanna, kaffekanna.

Övriga delar:
14 kaffekoppar, 13 kaffefat, 13 assietter.

Bruksslitage. Spricka, nagg, tillverkningsdefekt kan förekomma på enstaka delar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Winterling:

Övriga delar:

Antal besök: 4 590