Vas. Änglastämplad samt daterad B8 (1928). Höjd 20 cm. Diameter 9 cm. Fat Änglastämplad samt daterad N8 (1939) Höjd 2 cm. Diameter 11 cm. Dekor med Stockholms slott.
Slitage.
Slitage.