MATSERVIS, 73 delar, porslin, Tjeckoslovakien.

1106191. MATSERVIS, 73 delar, porslin, Tjeckoslovakien.

24 assietter, 12 små assietter, 12 mattallrikar, 12 djupa tallrikar, 6 uppläggningsfat, 2 karotter, 1 såskanna, 1 kanna, kaffekanna, gräddkanna, sockerskål.

Bruksslitage. Nagg, skador förekommer. lock saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 410