1106191. MATSERVIS, 73 delar, porslin, Tjeckoslovakien.
24 assietter, 12 små assietter, 12 mattallrikar, 12 djupa tallrikar, 6 uppläggningsfat, 2 karotter, 1 såskanna, 1 kanna, kaffekanna, gräddkanna, sockerskål.
Bruksslitage. Nagg, skador förekommer. lock saknas.