Tillverkningsnummer: 600366
Piplängd: 57 cm¨
Löstagbart magasin
Tasco 3-9x40 medföljer monterat.
Bruksslitage, enstaka repor och nagg.
Tillverkningsnummer: 600366
Piplängd: 57 cm¨
Löstagbart magasin