SPEL, Barbie, "Balens drottning - ett spännande spel", 1900-tal.

1105750. SPEL, Barbie, "Balens drottning - ett spännande spel", 1900-tal.

Originalkartong.

Ålders samt bruksslitage. Ej genomgånget, möjligen att någon del saknas. Kartong med mindre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Originalkartong.

Antal besök: 3 192