1105597. BRICKA, VINGLAS, SOCKERSKÅL, GRÄDDKANNA, FAT på fot, 10 delar, nysilver/metall.
Fat på fot, höjd ca 30 cm
6 vinglas, höjd ca 18,5 cm
sockerskål, höjd ca 12 cm inkl lock
gräddkanna, höjd ca 11 cm
bricka, diameter ca 35 cm.
Bruksslitage. Fläckar, repor, mindre märken.