BRICKA, VINGLAS, SOCKERSKÅL, GRÄDDKANNA, FAT på fot, 10 delar, nysilver/metall.

1105597. BRICKA, VINGLAS, SOCKERSKÅL, GRÄDDKANNA, FAT på fot, 10 delar, nysilver/metall.

Fat på fot, höjd ca 30 cm
6 vinglas, höjd ca 18,5 cm
sockerskål, höjd ca 12 cm inkl lock
gräddkanna, höjd ca 11 cm
bricka, diameter ca 35 cm.

Bruksslitage. Fläckar, repor, mindre märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fat på fot, höjd ca 30 cm
6 vinglas, höjd ca 18,5 cm
gräddkanna, höjd ca 11 cm
bricka, diameter ca 35 cm.

Antal besök: 320