1104330. MATSERVIS, 30 delar, flintgods, "Real Old Willow", Booths.
4 mattallrikar. Diameter 26 cm
5 djupa tallrikar. Diameter 21,5 cm
10 assietter. Diameter 21 cm
2 assietter. Diameter 20 cm
1 djup tallrik. Diameter 18 cm
1 såsnipa
1 skål utan lock. Höjd 8 cm
4 uppläggningsfat. Längd 21-40 cm
2 lockterriner. Höjd 14 cm.
Slitage samt avskav förekommer.1 Uppläggningsfat samt 1 lock till terrin med mindre nagg.