BÄDDSOFFA, Ekenässjö möbler, 1960-tal.

110379. BÄDDSOFFA, Ekenässjö möbler, 1960-tal.

Grå textilklädsel. Uppfällbart ryggstöd med bakomliggande madrass. Extrasäng medföljer. Längd 210, bredd 90, höjd 40 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 398