CARL IVAR ÖFVERBECK. Vinterlandskap, olja på duk, signerad, 1900-tal.

110323. CARL IVAR ÖFVERBECK. Vinterlandskap, olja på duk, signerad, 1900-tal.

Mått 43 x 62 cm.

3 mindre revor i duken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 43 x 62 cm.

3 mindre revor i duken.

Antal besök: 2 825