Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
BAROMETER med termometer, Genia, Tyskland, 1900-tal.
1102955. BAROMETER med termometer, Genia, Tyskland, 1900-tal.
Höjd 100 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 100 cm.
Bruksslitage.
3 639