BARSKÅP, skuret trä, Kina, 1900-talets första.

1102116. BARSKÅP, skuret trä, Kina, 1900-talets första.

Längd 102 cm, djup 50 cm, höjd 105 cm.

Märken, repor och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märken, repor och slitage.

Antal besök: 406