SVEN LINGARDSZ. Färglitografi.

1101927. SVEN LINGARDSZ. Färglitografi.

Käpphästar. Signerad samt numrerad 108/250 ex.
38x52 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

38x52 cm.

Mindre ytslitage.

Antal besök: 1 628