FRED LUNDGREN. Oljemålning, signerad, 1900-tal.

110036. FRED LUNDGREN. Oljemålning, signerad, 1900-tal.

Två hästar. Mått 60 x 72 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Två hästar. Mått 60 x 72 cm.

Antal besök: 1 873