1099329. RYTTARPISTOL, Miquelet lock, 1700-tal, beslag i silver, Balkan.

Längd 50 cm.

Underbeslag saknas, skruvar saknas samt slitage.

Längd 50 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Helsingborgs Auktionskammare
Föremålsnr
1099329

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 530