1099329. RYTTARPISTOL, Miquelet lock, 1700-tal, beslag i silver, Balkan.

Längd 50 cm.

Underbeslag saknas, skruvar saknas samt slitage.

Längd 50 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 18 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Paketleverans:

Sverige
18 EUR
Danmark
23 EUR
Finland, Norge, Storbritannien, Tyskland
28 EUR
Frankrike
31 EUR
Belgien, Italien, Luxemburg, Nederländerna, Spanien, Åland
35 EUR
51 EUR
Cypern, Kanada, Malta, Turkiet, USA
69 EUR
92 EUR
104 EUR

Läs mer om leverans.

Helsingborgs Auktionskammare
Föremålsnr
1099329

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 509