GOLVLAMPA Philips, 1960-tal.

GOLVLAMPA Philips, 1960-tal.
109894. GOLVLAMPA Philips, 1960-tal.

Stomme i krom, delvis i svart skinn. Höjd inklusive skärm 158 cm. Etikettmärkt.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 408