DRAGSPEL "GUERRINI pepite" i låda, 1900-tal.

1098680. DRAGSPEL "GUERRINI pepite" i låda, 1900-tal.

lådans storlek: höjd 46 cm, bredd 50 cm, djup 22 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

bruksslitage.

Antal besök: 765