MIGUEL BERROCAL. ”Micro David-Off”.

1098618. MIGUEL BERROCAL. ”Micro David-Off”.

Skulptur-juvel i förgylld brons och silver mässing
Signerad. Modell skapad mellan 1969-1972
6 x 2 x 1,7 cm.

Små repor.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

6 x 2 x 1,7 cm.

Små repor.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 2 397