MATSALSMÖBEL, 7 delar, teak, 1900-talets mitt.

1096567. MATSALSMÖBEL, 7 delar, teak, 1900-talets mitt.

6 stolar
bord, längd ca 135 cm, bredd 85 cm, höjd 74 cm.

Bruksslitage. mindre fläckar, märken. textilfläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 stolar

Antal besök: 760