1096449. KAJ FRANCK. Vas, Nuutajärvi Notsjö, signerad & daterad 62.

Höjd 17 cm.

Smärre ytslitage.

Höjd 17 cm.

Smärre ytslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Helsingborgs Auktionskammare
Föremålsnr
1096449

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 99