1096449. KAJ FRANCK. Vas, Nuutajärvi Notsjö, signerad & daterad 62.

Höjd 17 cm.

Smärre ytslitage.

Höjd 17 cm.

Smärre ytslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 17 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Paketleverans:

Sverige
17 EUR
Danmark
22 EUR
Finland, Norge, Storbritannien, Tyskland
27 EUR
Frankrike
29 EUR
Belgien, Italien, Luxemburg, Nederländerna, Spanien, Åland
34 EUR
50 EUR
Cypern, Kanada, Malta, Turkiet, USA
67 EUR
90 EUR
103 EUR

Läs mer om leverans.

Helsingborgs Auktionskammare
Föremålsnr
1096449

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 89