LOUIS BASTIN. Etsning, signerad, numrerad 96/260.

109533. LOUIS BASTIN. Etsning, signerad, numrerad 96/260.

"I begrundan", mått 65 x 84 cm.

Louis Bastin (1912–1979)

Gör en kostnadsfri värdering!

Louis Bastin (1912–1979)

Antal besök: 7 105