Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
BONBONJÄR, glas och metall, AG Dufva, 1900-tal.
1095108. BONBONJÄR, glas och metall, AG Dufva, 1900-tal.
Höjd 10 cm. 13x13 cm.
Mindr kantnagg.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 10 cm. 13x13 cm.
Mindr kantnagg.
272