Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
SPEGEL, teak, Åke Wijkström, 1960-tal.
1094956. SPEGEL, teak, Åke Wijkström, 1960-tal.
Diameter 26,5 cm.
Mindre ytslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Diameter 26,5 cm.
Mindre ytslitage.
951