1092818. MARIONETTDOCKA "Långben", Disney samt SAMLARBILDER.
Kartongens längd ca 36 cm, Långben längd ca 26 cm
Samlarkort, bland annat The Beatles, Walt Disney productions.
Bruksslitage. Kartong med mindre skador samt inskription.
Vissa samlarkort med märken, kantskador.