BARBRO DANIELSSON. Ballerina, olja på pannå, samt AFFISCH, 1900-tal.

1092784. BARBRO DANIELSSON. Ballerina, olja på pannå, samt AFFISCH, 1900-tal.

olja: höjd 54 cm, bredd 27 cm
affisch: höjd 65 cm, bredd 47 cm.

mindre åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

olja: höjd 54 cm, bredd 27 cm

mindre åldersslitage.

Antal besök: 615