GERHARD RICHTER. Utsällningsaffisch, offsettryck, exhibition ay Monchehaus Goslar.

1092207. GERHARD RICHTER. Utsällningsaffisch, offsettryck, exhibition ay Monchehaus Goslar.

Signerad. 89x93 cm.

Oramad. Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad. 89x93 cm.

Oramad. Mindre ytslitage.

Adress

Verkstadsgatan 2
302 60 Halmstad
Sverige

Placering
Valvet
Antal besök: 493