AXEL NILSSON. "Nysnö i höstlandskap, Ösmo", olja på duk., signerad.

1090892. AXEL NILSSON. "Nysnö i höstlandskap, Ösmo", olja på duk., signerad.

38 x 59 cm.

något färgbortfall.

Axel Nilsson (1889–1980)

Gör en kostnadsfri värdering!

38 x 59 cm.

något färgbortfall.

Axel Nilsson (1889–1980)

Antal besök: 525