BAROCKBORD MED LÅDA, bemålat trä, 1700-tal.

1089537. BAROCKBORD MED LÅDA, bemålat trä, 1700-tal.

Bredd 118 cm. Djup 60 cm. Höjd 64 cm.

Mindre ytslitage. Senare bemålning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 485