SPEGEL samt SPEGELLAMPETTER, 3 delar, tenn.

1088798. SPEGEL samt SPEGELLAMPETTER, 3 delar, tenn.

Spegel, höjd ca 51,5 cm
2 spegellampetter, höjd ca 34 cm.

Bruksslitage. Mindre fläckar. Möjligen någon lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Spegel, höjd ca 51,5 cm

Antal besök: 336