KARMSTOL, mahogny med röd plyschklädsel, 1900-talets första hälft.

1087804. KARMSTOL, mahogny med röd plyschklädsel, 1900-talets första hälft.

Sitthöjd 48, rygghöjd 104 cm.

Slitage på klädseln.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sitthöjd 48, rygghöjd 104 cm.

Slitage på klädseln.

Antal besök: 187