DRAGSPEL samt RESEGRAMMOFON.

1085521. DRAGSPEL samt RESEGRAMMOFON.

Längd ca 30-35 cm.

Ålders samt bruksslitage. Grammofon ej funktionstestad, ingen funktionsgaranti lämnas. Möjligen delar med lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 30-35 cm.

Antal besök: 208