Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
108537. OSCAR LUNDEFJORD. "Ölands Alvar". Olja på duk. Monogramsignerad OL och daterad 64.
« Tillbaka till föremålet