VICKE LINDSTRAND. BJÖRNAR 2 st, keramik på sockel av trä, 1940-tal.

1084834. VICKE LINDSTRAND. BJÖRNAR 2 st, keramik på sockel av trä, 1940-tal.

osignerad, Upsala Ekeby
höjd 21,5 cm, längd 29 cm.

mindre åldersslitage, platta med gåvoinskription.

Vicke Lindstrand (1904–1983)

Gör en kostnadsfri värdering!

osignerad, Upsala Ekeby
höjd 21,5 cm, längd 29 cm.

Vicke Lindstrand (1904–1983)

Antal besök: 548