STEVENS. "FAVORITE" kal. .32 Long.

1082968. STEVENS. "FAVORITE" kal. .32 Long.

Tillverkningsnummer: 80
Piplängd: 52 cm
Bakkappa märkt "Stevens Favorite"
Bygelrepeter, takedown, halvoktagonal pipa.

Hårt slitage, rost och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tillverkningsnummer: 80
Piplängd: 52 cm

Hårt slitage, rost och repor.

Antal besök: 808