BRUNO MATHSSON. Fåtöljer, 1 par, "Karin", brunt skinn, Dux.

1080440. BRUNO MATHSSON. Fåtöljer, 1 par, "Karin", brunt skinn, Dux.

Sitthöjd 34, rygghöjd 75 cm.

5 hjul sakar plastskydd, slitage och skador på klädseln.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sitthöjd 34, rygghöjd 75 cm.

Antal besök: 2 724