BÖRGE MOGENSEN. HYLLOR och SKÅP, 12 moduler, Öresund, Karl Andersson, signerade, 1900-tal.

1079195. BÖRGE MOGENSEN. HYLLOR och SKÅP, 12 moduler, Öresund, Karl Andersson, signerade, 1900-tal.

bredd 134 cm.

skador på en del bakstycken och hyllplan.

Børge Mogensen (1914–1972)

Gör en kostnadsfri värdering!

bredd 134 cm.

Børge Mogensen (1914–1972)

Antal besök: 1 062