GUDMAR OLOVSON. Sittande modell. Färgetsning. Signerad och numrerad 12/50.

107864. GUDMAR OLOVSON. Sittande modell. Färgetsning. Signerad och numrerad 12/50.

Plåtstorlek 28 x 22 cm.

Gudmar Olovson (1936–2017)

Gör en kostnadsfri värdering!

Plåtstorlek 28 x 22 cm.

Gudmar Olovson (1936–2017)

Antal besök: 1 267