LITOGRAFISKA TRYCK, ca 30 st, ur "Nordens Flora", A. Börtzell, Stockholm.

1078191. LITOGRAFISKA TRYCK, ca 30 st, ur "Nordens Flora", A. Börtzell, Stockholm.

Lösa blad med bilder av växter.
Bladstorlek ca 23x16 cm.

Åldersslitage. Oramade. Något blekta. Några blad buckliga. veck, revor förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladstorlek ca 23x16 cm.

Antal besök: 906