1077487. HÖRNSKÅP MED VITRINÖVERDEL, idegran, engelsk stil, 1900-talets andra hälft.

Längd 91, bredd 52, höjd 183 cm.

Bruksslitage samt smärre fanerskada på ena benet.

Nyckel/nycklar finns.

Nyckel/nycklar finns.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Helsingborgs Auktionskammare
Föremålsnr
1077487

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 112