TEATERKIKARE, ask märkt C.L Malmsjö & Co Göteborg, omkring sekelskiftet 1900.

1074280. TEATERKIKARE, ask märkt C.L Malmsjö & Co Göteborg, omkring sekelskiftet 1900.

Teaterkikare i målad metall, delvis läderklädd, bredd 12 cm. Ask i läder, bredd 13 cm.

Slitage, bucklor. Ask med mindre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 725