KATAPULTSTOL från SAAB J29 "Flygande tunnan".

1074118. KATAPULTSTOL från SAAB J29 "Flygande tunnan".

Omarbetad med tillsatt fot och bakstycke.
Höjd ca 125 cm.

Omarbetad och kompletterad. Slitage, bucklor, ställvisa skador. Torrsprickor i trä.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 125 cm.

Antal besök: 9 334