GITARR, akustisk, "Isabella", Bjärton Musik AB.

1073541. GITARR, akustisk, "Isabella", Bjärton Musik AB.

För nylonsträngar. Serienummer 133978. Längd 99 cm.

Bruksslitage, repor, märken. Felsträngad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 12 189