1072908. TAKAMPEL, glas/mässing, 1900-talets första hälft.

Diameter 24, höjd 40 cm.

Smärre kantnaggar samt dekorslitage.

Diameter 24, höjd 40 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 31 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Paketleverans:

Sverige
31 EUR
Danmark
37 EUR
Finland, Norge, Storbritannien, Tyskland
42 EUR
Frankrike
44 EUR
Belgien, Italien, Luxemburg, Nederländerna, Spanien, Åland
48 EUR
63 EUR
Cypern, Kanada, Malta, Turkiet, USA
81 EUR
105 EUR
117 EUR

Läs mer om leverans.

Helsingborgs Auktionskammare
Ort
Helsingborg, Sverige
Placering
Lampstång
Föremålsnr
1072908

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 73