BREVSTÄLL, metall, 1900-talets mitt.

1069463. BREVSTÄLL, metall, 1900-talets mitt.

Fack i lackerad metall. Upphängning i kromad metall. Längd ca. 25, bredd 33, höjd 24 cm.

Repor. Märken. Färgbortfall. Torrsprickor i tassarna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 318