Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Kalmar Auktionsverk
Konst
Måleri
ARVID KARLSON. "Sillrökeri, Borgholm", olja på duk, signerad.
1069167. ARVID KARLSON. "Sillrökeri, Borgholm", olja på duk, signerad.
ca 46x55 cm.
Åldersslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
ca 46x55 cm.
Åldersslitage.
Kalmar Auktionsverk
397