FAT och KANNOR 2 st, glas, Bergdala, 1900-tal.

1067707. FAT och KANNOR 2 st, glas, Bergdala, 1900-tal.

kannornas höjd 18 cm och 7,5 cm
fat diameter 31 cm.

mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

fat diameter 31 cm.

mindre bruksslitage.

Antal besök: 189