1067354. MATTA, Mashad, 380 x 295 cm, signerad.

Polykroma färger.

Bruksslitage.

Polykroma färger.

Bruksslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 73 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Transport till utlämningsställe:

73 EUR
Sverige: Luleå, Umeå
85 EUR
Danmark: Köpenhamn
118 EUR
Sverige: Dörrleverans - Halland, Dörrleverans - Skåne
142 EUR
Sverige: Dörrleverans - Stockholm
161 EUR
Danmark: Dörrleverans - Köpenhamn
175 EUR
Tyskland: Berlin, Frankfurt/Main, Hamburg, Köln
179 EUR
Finland: Helsingfors
179 EUR
Spanien: Dörrleverans - Catalunya
188 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - London, South East & East Anglia
226 EUR
Spanien: Dörrleverans - Madrid
245 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - Wales, Midlands & South West
321 EUR
Spanien: Dörrleverans - Resterande Spanien
368 EUR

Läs mer om leverans.

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1067354

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 161