CARSTEN STRÖM. PASTELL på papper, blyertssignerad, 1900-tal.

1065708. CARSTEN STRÖM. PASTELL på papper, blyertssignerad, 1900-tal.

höjd 21,5 cm, bredd 12 cm.

ålders- och bruksslitage.

Carsten Ström (1913–1995)

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 21,5 cm, bredd 12 cm.

ålders- och bruksslitage.

Carsten Ström (1913–1995)

Antal besök: 488