Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
LJUSSTAKE, attache/brons, Gustaviansk stil, 1800-talets första hälft.
1063026. LJUSSTAKE, attache/brons, Gustaviansk stil, 1800-talets första hälft.
Höjd 15 cm.
Ytslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 15 cm.
Ytslitage.
253